З початку року на Черкащині освоїли понад 7 мільярдів гривень інвестицій

інвестиціїУ січні–вересні 2019 року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 7020,4 млн.грн капітальних інвестицій, що становить 1,9% загальнодержавних вкладень, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

У розрахунку на одну особу освоєно 5803,2 грн капітальних інвестицій. Найвагомішу частку капітальних інвестицій (97,3% загального обсягу) освоєно у матеріальні активи, з яких у машини, обладнання, інвентар і транспортні засоби – 49,9%, у будівлі та споруди – 43,1% усіх інвестицій.

Основним джерелом фінансування інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 78% (5478,7 млн.грн) усіх інвестицій області.

За рахунок коштів з державного та місцевого бюджетів освоєно 11,9% капітальних інвестицій, населенням на будівництво житла інвестовано 3,5%.

Серед видів діяльності найбільшу частку (36,9%) усіх капітальних інвестицій було освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства.

Підприємства промисловості вклали 31,1% загальнообласного обсягу капітальних інвестицій. Капітальні інвестиції у житлове будівництво зменшились на 29,7% порівняно із січнем–вереснем 2018р.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *