З початку року легалізовано понад 1,5 мільйона гривень доходу

26 березня відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавствав частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Основними завданнями міжвідомчої робочої групи є забезпечення  дотримання роботодавцями законодавства про працю, захист прав застрахованих осіб.

На засіданні зазначили, що у Смілі станом на 26 березня члени міжвідомчої робочої групи провели обстеження 36 об’єктів міста, щоб перевірити легалізацію трудових відносин з найманими працівниками та роз’яснення чинного законодавства про працю. Випадків із ознаками порушень виявлено не було.

За оперативною інформацією Смілянського управління ГУ ДФС у Черкаській області у 2019 році  виявлено та зареєстровано 387 найманих працівників, легалізовано доходу в сумі 1625,6 тис.грн. Додатково надійшло ПДФО 292,6 тис.грн., ЄСВ – 357,6 тис.грн.

Протягом звітного періоду проведено 24 протокольних бесід з питань збільшення виплат заробітної плати, збільшено фонд оплати праці на суму 77,5 тис.грн., додатково надійшло ПДФО – 13,95 тис.грн.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *