З початку року через службу зайнятості працювати на залізницю влаштувалися понад 30 черкащан

залізницяНапрямки діяльності залізничників різні – від важкої праці з укладання і ремонту залізничних доріг до обслуговування вагонів і локомотивів. Крім матеріальної винагороди, співробітники залізниць заохочуються безкоштовним проїздом на електропоїздах, путівками в дитячі табори та санаторії.

Робота залізничника, як правило, пов’язана зі складними умовами: вона здійснюється в будь-який час доби, при будь-яких погодних і кліматичних умовах. Тому за станом здоров’я залізничників регулярно ведеться контроль.

Обласна служба зайнятості постійно співпрацює з АТ «Українська залізниця» щодо добору кадрів та проведення спільних профорієнтаційних та профінформаційних заходів.

Так, з початку 2020 року від роботодавців Черкащини надійшло 34 вакансії фахівців залізничної галузі, з них всі укомплектовано за сприяння обласної служби зайнятості.

У переважній більшості такі вакансії надходили від ПАТ «Укрзалізниця» філії «Вокзальна компанія» виробничий підрозділ «Вокзал ст. ім. Т. Шевченка», ВП Шевченківська дистанція колії Служби колії регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця», АТ «Українська залізниця» «Моторвагонне депо Христинівка» та інших.

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких у цьому році було понад 70 осіб. На сьогоднішній день на обліку служби зайнятості перебуває 22 пошукачі.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становив 6-7 тис. грн, інформують у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *