З початку року 7 черкащан задекларували доходи у сумі понад 1 мільйон гривень

декларуванняНачальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДПС у Черкаській області Микола Кислинський розповів про поточні результати кампанії декларування доходів за січень-лютий 2020 року, наголосив на особливих термінах подання декларацій, та озвучив відповідальність за не задекларовані доходи та несвоєчасно сплачені податкові зобов’язання.

Так, за два місяці п.р. жителі Черкаської області подали 2921 декларацію про майновий стан та доходи. Задекларовано 242,7 млн. грн. доходів та визначено 7,4 млн. грн. зобов’язань по сплаті податку і збору. Також, 7 осіб задекларували доходи у сумі понад 1 млн. гривень.

Микола Кислинський нагадав про право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного року та порядок реалізації права, та зазначив, що у січні-лютому 2020 року 810 громадян задекларували свої доходи з метою отримання податкової знижки. До повернення підлягає 2,2 млн.грн. ПДФО.

Також, Микола Кислинський звернув увагу, декларування доходів – це конституційний обов’язок кожного громадянина, інформують у управлінні ДПС у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *