З початку року 17,5 тис. жителів Черкаської області знайшли роботу

У січні-травні 4,4 тис. роботодавців регіону поінформували центри зайнятості та філії обласного центру зайнятості про наявність 19,7 тис. вакансій. Це на 6,1% більше, порівняно з відповідним періодом минулого року. Збільшення надходження розширило можливості служби зайнятості щодо працевлаштування пошукачів роботи.  Тож від початку року роботу отримали понад 17,5 тис. осіб, що майже на 1 тис. осіб більше ніж у січні-травні торік.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на обласний центр зайнятості.

Слід зазначити, що понад 40% з них були працевлаштовані  в перші дні після звернення до центрів зайнятості та філій ОЦЗ ще до набуття статусу безробітного. За сприяння служби зайнятості роботою забезпечено понад 4,6 тис. осіб, які потребують додаткових гарантій держави у працевлаштуванні,  з них 311 осіб з інвалідністю, майже 7 тис. жінок, понад 5,4 тис. осіб з числа молоді у віці до 35 років, більше 9,3 тис. мешканців сільської місцевості. За направлення центрів зайнятості та філій ОЦЗ у січні-травні п.р. працевлаштовані 43 внутрішньопереміщених осіб та 182 особи з числа демобілізованих військовослужбовців учасників АТО.

До тимчасової зайнятості були залучені 5,5 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надавалась компенсація витрат єдиного соціального внеску. Таким чином, з початку року були працевлаштовані 144 особи з числа безробітних.

Завдяки отриманню одноразово допомоги по безробіттю 29 осіб відкрили власну справу. Основними напрямками підприємницької діяльності є сфера оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, сільське господарство тощо.

Станом на 1 червня послугами обласної служби зайнятості користувалось 15,9 тис. безробітних, що на 10% менше ніж на цю дату торік. З них 12,9 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у травні 2018 року становив 2280 грн., що на 391 грн. більше, ніж у травні 2017 року.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *