З початку лютого в області підлатали понад 2 тисячі квадратних метрів дорожнього покриття

273441998_10216387909609458_8745714080415681840_nЗ початку лютого на дорогах області ліквідовано понад 2,2 тисячі квадратних метрів аварійної ямковості. Роботи з ямкового ремонту проводять виключно на тих дорогах, які ще капітально не ремонтувалися, зазначають у службі автомобільнхи доріг у Черкаській області.

Окрім ліквідації ямковості проводяться роботи із водовідведення з проїжджої частини, засипання ям та промоїн на узбіччі.

Працівники дорожніх підприємств ліквідовують ямковість, яка утворилась через несприятливі погодні умови зимового періоду. Коливання температури повітря від плюсових до мінусових показників та несприятливі погодні умови спричиняють руйнування покриття на частині автомобільних доріг держзначення.

Аварійна ліквідація вибоїн першочергово проводиться на дорогах з найбільшою інтенсивністю руху. Підрядні дорожні організації виконують аварійні роботи з ліквідації ямковості із застосуванням органо-мінеральних сумішей.

Усіх учасників дорожнього руху простяь бути уважними, рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт..

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *