З початку купального сезону на водоймах Черкащини втопилися 5 людей

втопилисяУ спекотну погоду все більше людей віддають перевагу відпочинку біля водойм. Але не усі громадяни дотримуються правил безпечної поведінки на воді, що у свою чергу, стає основною причиною нещасних випадків.

За інформацією управління ДСНС України у Черкаській області з початку року на водних об’єктах Черкащини зареєстровано 28 пригод, внаслідок яких 14 осіб загинуло та 18 врятовано. Лише із початком купального сезону вода забрала життя 5 осіб.

З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також задля роз’яснення відпочивальникам правил безпечного поводження на воді, рятувальники Черкащини проводять профілактичні рейди.

Під час профілактичних відпрацювань рятувальники розповіли громадянам, як безпечно відпочивати на воді, аби відпочинок приносив тільки задоволення й не спричинив біди.

Зокрема, фахівці Служби порятунку наголосили, що купатися дозволяється лише у спеціально відведених місцях. Також співробітники ДСНС застерегли громадян від пірнання у воду з обривів та мостів, купання у нетверезому стані та в темну пору доби.

Особливу увагу під час рейдів рятувальники звертали на батьків, які відпочивали з дітьми. Надзвичайники вручили громадянам інформаційні листівки та наголосили на постійному нагляді за дітьми під час їхнього купання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *