З початку карантину майже 11 тисяч черкащан знайшли роботу завдяки службі зайнятості

роботаПід час дії карантину фахівці базових центрів зайнятості (філій) не припиняли працювати дистанційно, а з 11 серпня 2020 року було відновлено особистий прийом громадян. Усі сервісні установи обласної служби зайнятості відкриті для відвідувачів та працюють з дотриманням протиепідемічних рекомендацій.

Незалежно від того, в якому форматі працює центр зайнятості, фахівці служби продовжують шукати актуальні вакансії та підбирати персонал для клієнтів-роботодавців.

З 12 березня по 31 жовтня 2020 року роботу вдалося знайти для 17017 громадян, зокрема для майже 10,9 тис. безробітних. За видами економічної діяльності найбільше громадян працевлаштовано у сільському господарстві – 45,9%, у переробній промисловості – 14,5% та у сфері торгівлі – 10,6%.

На період дії карантину та протягом 30 днів після його завершення підвищено мінімальний розмір допомоги по безробіттю з 650 грн. до 1000 грн. Також, під час карантину зареєстрованим безробітним призначалася допомога з першого дня набуття статусу, навіть тим, хто був звільнений у період карантину за власним бажанням.

З 1 липня 2020 року підвищено прожитковий мінімум для соціальних і демографічних груп населення (до 2197 грн.).

Враховуючи, що максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати 4-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, з 1 липня максимальна допомога по безробіттю становить 8788 гривень на місяць.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *