З початку дії воєнного стану до смілянської служби у справах дітей звернулися понад півтисячі громадян

діти родниаПротягом дії військового стану в Україні смілянська служба у справах дітей постійно проводить роботу щодо захисту прав та законних інтересів дітей, своєчасно реагує на зміни в чинному законодавстві та застосовує їх у роботі.

Проводять моніторинг перебування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за межами України, дітей, які проживають в місті та перебувають на обліку служби.

15 дітям надано статус дитини- сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, з них 6 дітям- вихованцям Смілянського дитячого будинку- інтернату, які були переміщені із зони бойових дій. Передано в сімейні форми виховання 9 дітей цієї категорії.

Взято на облік 6 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Видано понад 30 погоджень на тимчасовий виїзд дітей за межі України. Проведено 15 рейдів, виявлено 6 дітей, які повернуто в сім’ї, обстежено 68 сімей, попереджено 46 батьків щодо неналежного виконання батьківських обов’язків.

Проведено 17 засідань комісії з питань захисту прав дитини, розглянуто 62 питання. Прийнято 94 рішення виконавчого комітету з питань, що стосуються дітей. З метою забезпечення прав та інтересів дітей працівники служби взяли участь у 29 судових засіданнях.

За період воєнного стану до служби у справах дітей звернулось понад 500 громадян, всі порушені питання щодо дітей були вирішені в межах повноважень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.