З наступного року черкащани зможуть подати заяви на отримання соцвиплат на місці

З 1 січня 2021 року заяви з необхідними документами для отримання різних видів соціальних гарантій, які призначаються органами соціального захисту населення, прийматимуться у сільській, селищній, міській радітериторіальної громади та ЦНАП у так званих фронт-офісах.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення прийматимуть лише документи, надіслані поштою або в електронній формі через відповідні сервіси Міністерства соціальної політики України.

На сьогодні це дасть можливість оформити та отримати послугу ближче до місця проживання, а не їхати за нею до районного центру. За умови використання посадовими особами територіальної громади відповідних електронних сервісів,  розроблених Міністерством соціальної політики України, процес прийому заяв від громадян пришвидшиться.

Разом з тим, отримувачі соціальних виплат матимуть можливість при зверненні до фронт-офісу громади відстежити стан розгляду своїх заяв та отримати інформацію щодо змін у діючому законодавстві України з питань соціального захисту населення, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *