З нагоди свят смілян відзначили Подяками міського голови

img_6005До Дня Державного Прапора подяками міського голови Сергія Ананка та пам’ятними медалями за визначні особисті заслуги у становленні і процвітанні держави, активну громадську позицію нагороджено смілян, які зробили значний вклад в розбудову держави за 30 років незалежності.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Відзнакою нагороджено:

Завгороднього Дениса – чемпіона з веслування, учня школи №13;

Шаматову Анастасію Ренатівну – учителя історії та правознавства школи № 3-колегіум;

Семененко Зорину Валентинівну – заступника директора Будинку дитячої та юнацької творчості;

Дрігу Олександра Вікторовича – чемпіона світу та чемпіона України з бігу;

Малишевську Ларису Володимирівну – «Мати-героїню», яка виховує 10 дітей;

Дяченко-Лисенко Любов Миколаївну – кандидата філологічних наук, доцента, члена Національних спілок журналістів і краєзнавців України, члена Смілянської організації Української спілки ветеранів Афганістану;

Стороженка Василя Олександровича – фізичну особу-підприємця;

Мазілкіна Вадима Германовича – директора ТОВ «Технокомплекс»;

Буя Василя Васильовича – двірника Смілянського комунального підприємства «Комунальник»;

Вдовенка Дмитра Геннадійовича – начальника відділу збуту ДП «Смілянське лісове господарство»;

Вівчарика Олександра Ілліча – громадського діяча, заслуженого журналіста України;

Корсунь Ніну Василівну – художника, керівника гуртка «Народного художнього колективу» студії образотворчого мистецтва «Перлина»;

Харченко Юлію Миколаївну – почесного краєзнавця України, журналіста, заступника директора КП «Медіа Центр»;

Зеленецьку Тамару Євгеніївну – майстра народної творчості;

Яковлеву Наталію Іванівну – заступника головного лікаря з медичної частини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Браунера Сергія Миколайовича – архітектора;

Гудзюка Ігоря Володимировича – учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії;

Каражбей Людмилу Володимирівну – соціального працівника ІІ категорії відділення соціальної допомоги вдома Смілянського міського територіального центру надання соціальних послуг;

Гарагая Андрія Юрійовича – начальника технічного відділу виробничого підрозділу «Шевченківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця»;

Колдуновича Олега Миколайовича – майора поліції, старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції відділу поліції №2 Черкаського РУП Головного управління національної поліції в Черкаській області;

Пилявського Олександра Вікторовича – учасника АТО, старшину, начальника служби охорони державної таємниці Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Лещенка Кирила Андрійовича – майора запасу;

Лихочаса Віталія Ігоровича – старшого лейтенанта, начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Лисенко Ірину Вікторівну – провідного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Черкаського районного управління ДСНС України в Черкаській області;

Терновцева Віктора Володимировича – керівника Смілянської пошуково-рятувальної групи комунальної водолазно-рятувальної служби;

Вітра Руслана Олеговича – директора Смілянської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго»;

Голку Максима Валерійовича – електрогазозварника V розряду КП «Смілакомунтеплоенерго»;

Кулінського Станіслава Валентиновича – начальника виробництва ПАТ «Смілянський машинобудівний завод»;

Трохименка Володимира Олександровича – машиніста екскаватора КП «ВодГео»;

Пашина Сергія Дмитровича – начальника цеху ТОВ “Смілянський ливарний завод”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *