З любов’ю до читачів

Сміла з любовю14 лютого не лише День закоханих, а й Міжнародний день книгодарування.
Комунальне підприємство «Медіа-центр» і редакція газети «Сміла», що входить до нього, теж причетні до цього свята. Адже крім періодичного регіонального друкованого часопису, наш колектив видає книги. Більше того, ми створили свою «Бібліотеку газети «Сміла». Книги з цієї серії багато хто отримав у подарунок. Перша збірка вийшла у 2012 році – це книга нашого колишнього колеги, ветерана журналістики, члена НСЖУ Василя Гирича «На березі бурхливої ріки». Це видання стало переможцем конкурсу Національної Спілки журналістів України і удостоєне премії «Прометей».

До «Бібліотеки газети «Сміла» також по праву належать літературні твори молодого науковця, який народився у Смілі і входить до нашої Спілки журналістів, Олександра Скорохода. Він є автором романів «Людина з майбутнього», «НеЗвичайна професія», «Всесвіт».

Щороку одна за одною побачили світ книги «Сміла: з минулого вдивляємось в майбутнє», «Пам’ять смутку
і радості», «Шевченко в моєму житті». За кілька останніх місяців майже миттєво розійшовся тираж збірки «Сміливі зі Сміли».

Вже підготовлено до друку ще одне видання обсягом майже 400 сторінок – краєзнавча енциклопедія «Край Притясминський». Його видання хочемо приурочити трьом знаменним для нашого редакційного колективу та рідного міста датам, а саме: 20-річчю газети «Сміла», 5-річчю серії «Бібліотека газети «Сміла» та 620-річчю нашого міста.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *