«З любов’ю в молодих серцях»

Молодіжним громадським активом міста спільно з відділом у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту до Міжнародного дня усіх закоханих в міському будинку культури була організована виставка –конкурс творчих робіт школярів і студентів «З любов’ю в молодих серцях». Молоді активісти підготували різноманітні яскраві, оригінальні валентинки, плакати, а також чудові поробки з полімерної глини та роботи з використанням технік «квілінг», «орігамі», «вишивка стрічками». Усього було представлено більше півсотні робіт.
У виставці-конкурсі активну участь взяли учні шкіл №№1, 2, 4, 6, 7, 10,11, 12, 13, природничо-математичного ліцею, гімназії ім.В.Т.Сенатора, СТХТ НУХТ.
Але свято на цьому не закінчилось. Юна та сповнена ентузіазму молодь підготувала масштабний флешоб, яким вони привітали смілян з Днем Святого Валентина. Також юнаки та дівчата дарували власноруч виготовлені валентинки в рамках акції «Серце на пам’ять» усім перехожим, разом з тим даруючи настрій справжнього Свята Любові.
Відділ у справах сім’ї та молоді,
фізичної культури і спорту
управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *