З часу відкриття сезону полювання на порушників склали вже 26 протоколів

1Стартував сезон полювання на пернату дичину на Черкащині 8 серпня і триватиме до 30 грудня. Втім, вже у перші вихідні сезону лісівники виявили кілька десятків порушників.

Як інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, за перші вихідні рейдові бригади склали 26 протоколів на порушників правил полювання на загальну суму штрафів – 4 тис. грн.

Найчастіше мисливці Черкащини порушують статтю 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Це – полювання із застосуванням або використанням забороненими знаряддями та способами, зокрема: полювання з під’їзду на транспорті, а також на плавучих засобах з працюючим двигуном.

Мисливствознавці, єгерська служба та працівники державної лісової охорони лісгоспів цими вихідними працювали в посиленому режимі для виявлення порушників правил полювання – були створені додаткові рейдові бригади, які, поряд з рейдуванням, проводили роз’яснювальну роботу серед мисливців та нагадували правила полювання.

Загалом, офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 30 тисяч мисливців.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *