З часу переходу у «червону» зону підприємців-порушників оштрафували майже на 250 тисяч гривень

послаблення карантинуІз переходом Черкащини в «червону» карантинну зону фахівці Держпродспоживслужби посилили перевірки за дотриманням епідемічних обмежень. За тиждень разом з іншими контролюючими органами вони провели 680 моніторингів.

Особливу увагу звертають на наявність документів про вакцинацію, довідки про ПЛР-дослідження або на антиген, сертифікату про одужання у працівників і відвідувачів закладів, діяльність яких у «червоній» зоні обмежена.

Разом із тим продовжують реєструвати порушення протиепідемічних вимог: недотримання дезінфекційного, маскового режиму, відсутність температурного скринінгу працівників, антисептиків, відповідного маркування.

Їх зафіксували на 115 об’єктах, тобто у 17 % випадків.

За результатами перевірок суб’єктам господарювання спрямували 115 приписів і пропозицій щодо усунення порушень, склали 57 протоколів про адмінправопорушення у сфері санітарного законодавства, направили 42 інформації з відповідними пропозиціями щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства.

Із початку року фахівці Держпродспоживслужби області взяли участь у проведенні понад 15,5 тис. перевірок. Порушення виявили в понад 3,4 тис. (22% випадків). За цей період наклали 845 адміністративних стягнень на 244 тис. грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *