З 5 жовтня на Черкащині діятимуть переглянуті рівні епідемічної небезпеки

карантинні зониНа засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 1 жовтня, ухвалили рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Так, згідно із рішенням, враховуючи епідемічну ситуацію, відбулися певні зміни. Сміла, Смілянщина та Канівщина – залишаються у «помаранчевій» зоні.

Канів повернувся у «червону» зону. Відповідно там знову впроваджуються такі карантинні заходи, як заборона роботи транспорту, прийом відвідувачів у закладах культури, кінотеатрах, ресторанах, кафе, торговельно-розважальних центрах, спортивних залах, фітнес-центрах, закладах торговельного і побутового обслуговування.

Виключення: торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом. Також дозволено провадження банківської та страхової діяльності, медичної та ветеринарної практики, автозаправних комплексів, ремонту транспортних засобів та техніки, об’єктів поштового зв’язку. Можна надавати послуги громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

У “жовтій”: Черкаси, Золотоноша, Умань та у Городищенському, Драбівському, Жашківському, Звенигородському, Золотоніському, Кам’янському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Лисянському, Маньківському, Монастирищенському, Тальнівському, Христинівському, Черкаському, Чигиринському, Чорнобаївському, Шполянському районах;

Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 5 жовтня 2020 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *