З 25 серпня на Смілянщині майже щодня будуть дощі, грози та пориви вітру

погода прогнозЗа кліматом з другої половини серпня літо йде на спад. Зі зменшенням висоти сонця над горизонтом та тривалістю світлового дня починається загальне зниження середнього температурного фону.

За даними метеостанції Сміла, в другій декаді серпня на Смілянщині було коливання температурного фону, дефіцитом опадів. Середня декадна температура повітря була на 1° вище кліматичної норми.

Максимальна температура повітря 17.08 підвищувалась до 32°, поверхня ґрунту 16.08 прогрівалась до 55°. У найхолодніші ночі 14-15.08 мінімальна температура повітря знижувалася, а поверхня грунту охолоджувалася до 11°.

За декаду випало 9 мм – 75 % декадної норми.

За консультацією синоптиків: у першій п’ятиденці декади, під впливом європейського антициклону переважатиме помірно-тепла без істотних опадів погода. Температура вночі 11-16º, вдень 22-27º.

З 25 серпня на погоду впливатимуть атмосферні фронти атлантичного циклону, який переміщуватиметься на схід по більш північній траєкторії. Тому практично щодня спостерігатимуться дощі, місцями з грозами та шквалистим вітром. Температурний фон знизиться на 2-3º.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *