З 25 до 27 квітня на Смілянщині діятимуть посилені протиепідемічні заходи

23 квітня відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом.

Комісія вирішила  продовжити на території району карантин до 11 травня 2020 року, інформують у Смілянській РДА.

З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби COVID-19, запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи щодо перебування громадян в громадських місцях у період з 13 год. 00 хв. 25 квітня до 6 год. 00 хв. 27 квітня 2020 року.

Смілянському відділу поліції ГУНП у Черкаській області доручили посилити контроль за дотриманням у період святкових та вихідних днів обмежувальних заходів з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Посилити контроль щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період з 13 год. 00 хв. 25 квітня до 6 год. 00 хв. 27 квітня 2020 року та забезпечити проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання карантинних заходів, спрямованих на запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *