З 23 вересня характер погоди на Смілянщині суттєво зміниться

погодаЗа даними метеостанції Сміла cередина вересня на Смілянщині характеризується жаркою, сухою погодою. Середньодобові температури повітря перевищували кліматичну  норму і коливались в межах від +15° до +20°. За другу декаду вересня  середньодобова температури повітря ставновила 17°, на 3° вище норми.  Літо в середині вересня у всій красі!. Максимальна температура повітря  12,14,10,20.09 підвищувалась до +25-28°. Мінімальна температура повітря у найхолоднішу ніч 18.09 знижувалась  до +7°.Опади у вигляді сильного зливового дощу спостерігалися 11.09, їх кількість  становила 36,6 мм.  Температура ґрунту на глибині 10 см у середньому за добу становила  +19º.

Прогноз погоди на далі у найближчі дві доби погоду на Смілянщині продовжить визначати область підвищеного атмосферного тиску та теплі повітряні маси, які поширюються з південного заходу Європи. Тому сонячна, суха та тепла погода збережеться. Вночі та вранці в окремих районах області слабкий туман. Температура повітря вночі +9..+14°, вдень +24..+29°. Пік потепління припадає на суботу, коли повітря прогріється до липневих значень.

У неділю Смілянщина опиниться під впливом атмосферних фронтів, що переміщуються із Західної Європи, за якими почне надходити прохолодна повітряна маса і характер погоди зміниться. Похолодає. Літній температурний фон швидко «стрибне» в осінь. Вночі місцями, в основному у західній половині області, вранці і вдень на решті території очікуються дощі. Вітер південний з переходом на західний, помірний, в денні години в окремих районах сильний поривчастий, місцями по області. Температура повітря вночі +4..+9°, вдень +13..+18°.

 Радіаційний фон у Смілі становить 13 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

 

 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *