З 22 березня в Черкаській області розпочнуть вакцинувати людей, віком 80+

ВакцинаціяЧеркащина – у помаранчевій зоні. У Черкаській ОДА працюють над тим, щоб рівень захворюваності сповільнився і область не увійшла в червону, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Щеплення сьогодні – найефективніший елемент для подолання пандемії, зазначили на зустрічі. Також тут спростували й інформацію про те, що в Черкаській області є летальні випадки від вакцинації Astra/Zeneca. Зазначили, таких випадків немає і по Україні вцілому.

Ще один міф – неякісна вакцина. Її якість підтверджена міжнародними дослідженнями, щеплено близько 17 мільйонів людей у світі.

На Черкащині зараз повноцінно працює 9 бригад. З 22 березня розпочнуть роботу перші 24 пункти щеплень, а всього їх буде 115. Тоді ж стартує новий етап вакцинації  для осіб віком 80+.

Набір людей віком 80+ відбуватиметься за допомогою сімейних лікарів. Вони наразі обдзвонюють людей, збирають списки бажаючих вакцинуватися. З понеділка стаціонарні пункти щеплень розпочнуть працювати. Крім того, мобільні бригади також щеплюватимуть людей у віддалених районах.

Загалом, на сьогодні вакцинувалися 3000 медиків із 7000. Загалом по всьому регіону залишилося менше 40% медпрацівників, які ще можуть вакцинуватися.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *