З 15 серпня на водоймах Черкащини буде заборонено ловити раків

заброна ракиЗ 15 серпня по 30 вересня 2022 року триватиме заборона на вилов раків. Про це повідомили у Черкаському рибоохоронному патрулі.

Друга линька – це вкрай важливий період у житті раків. У цей час відбувається заміна всього хітинового покриву, що прикриває тіло рака. Рак деякий час проводить в своїй норі, чекаючи затвердіння нового покриву. В цей час линяючий рак досить вразливий, малорухливий і з легкістю може стати здобиччю для хижої риби та браконьєрів. Тому передбачені певні заборони та обмеження з приводу їх вилову.

Враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства НААНУ, з метою збереження популяції раків Черкаським рибоохоронним патрулем видано наказ про встановлення заборони на лов (добування) річкових раків у рибогосподарських водних об’єктах Черкаської області.

Черкащан закликають не нехтувати даною забороною, адже від того, як пройде цей процес, залежить популяція раків у водоймах Черкаської області.

Також, при виявленні фактів незаконного добування (збирання), продажу раків рибінспектори просять невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (063) 896-65-93, (0472) 31-02-76.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.