З 14 грудня дзвінки в поліцію від смілян прийматимуть у Черкасах

ПоліціяЗ метою впровадження передового досвіду європейських держав керівництвом Національної поліції України прийнято рішення щодо надходження телефонних викликів на спецлінію «102» до обласних кол-центрів Головних управлінь Нацполіції.Про це інформують газеті “Сміла” у Смілянському відділі поліції. Це дасть змогу підвищити якість реагування на повідомлення про правопорушення та інші події, а також забезпечити контроль за його оперативністю у територіальних підрозділах поліції регіону.

У зв’язку з цим починаючи з 14.12.2017 прийом викликів з мобільних телефонів на спецномер «102» в межах всієї області здійснюватиметься відділом служби «102» у місті Черкаси.

Разом з тим правоохоронці наголошують, що дзвінки зі стаціонарних телефонів ПАТ «Укртелеком» на спецномер «102» і надалі будуть прийматись територіальними підрозділами поліції області, оскільки наразі вирішуються юридичні аспекти щодо їх маршрутизації до обласного центру.

Вказана інформація доводиться до громадян з метою уникнення завантаження обласних спецліній «102» питаннями довідкового чи особистого характеру, не пов’язаними з оперативним реагуванням на повідомлення про вчинення правопорушень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *