З 13 серпня на Черкащині розпочинається сезон полювання на пернату дичину

mini_7Згідно наказів користувачів мисливських угідь Черкаської області, сезон полювання на пернату дичину розпочнеться з 13 серпня та триватиме до 31 грудня поточного року включно. Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю.

У Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства нагадують, що кожен мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Документи на право полювання можна отримати в обласному управлінні лісового та мисливського господарства за адресою: м. Черкаси, пров. Медичний, 4.

У зв’язку з тим, що триває пожежонебезпечний період, всіх мисливців закликають не розводити вогонь у лісах і торфовищах та дотримуватися техніки безпеки під час використання зброї та незабувати про дбайливе ставлення до багатств флори та фауни нашого краю.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *