З 11 квітня на водоймах Черкащини розпочинається нерестова заборона

Зміни щодо оподаткування доходів нерезидентамиПеред Україною стоїть нелегке завдання – перемогти ворога, зберігши свою територіальну цілісність та незалежність. Проте не забуваймо й про збереження водних мешканців, адже настає час природного їх відтворення.

Черкаським рибоохоронним патрулем видано наказ від 22 березня 2022 року № НОД-48/3 «Про встановлення весняно-літньої нерестової заборони на лов водних біоресурсів на водних об’єктах Черкаської області у 2022 році».

Відтак встановлені наступні терміни заборони. Для любительського і спортивного рибальства:
на Кременчуцькому водосховищі з 11 квітня по 20 червня 2022 року;
в корінних водах річок з 11 квітня по 30 травня 2022 року;
в придаткових водах з 11 квітня по 10 липня 2022 року.

Для промислового рибальства:
на Кременчуцькому водосховищі з 16 квітня по 24 червня 2022 року;
в корінних водах річок з 16 квітня по 04 червня 2022 року;
в придаткових водах з 16 квітня по 14 липня 2022 року.

На період заборони ДОЗВОЛЕНО вилов одній особі за добу 3 кг риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берегової смуги водойм у місцях, визначених для любительського рибальства (додаток 2 до наказу).

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ в період нересту риби проведення будівельних, днопоглиблювальних, вибухових, видобуток піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких робіт на водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах.

На період нересту риби в місцях, які оголошені нерестовищами, заборонено пересування всіх плавучих засобів 🚣, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Звертаємо вашу увагу на інтерактивну онлайн карту, на якій міститься перелік нерестовищ Кременчуцького водосховища та річках, на яких любительський лов риби в період нересту заборонений.

Також, до 30 червня (включно) триває також заборона на вилов раків.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *