З 1 серпня черкащани мають користуватися новими правилами використання РРО

Фото: Укрінформ

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує, що Законом України від 17 березня 2020 року №533-IX відтерміновано запровадження нових правил використання реєстраторів розрахункових операцій до 01 серпня 2020 року.

Нові правила застосування РРО не стосуються платників І групи, які знаходяться на спрощенній системі і річний обсяг доходу яких не перевищує 1 000 000 гривень та фізичних осіб, які продають на ринках вживані речі та продукцію власних підсобних господарств.

Також, до 1 січня 2021 року РРО та/або програмні РРО не застосовуються платниками єдиного податку другої – четвертої груп (фізичними особами – підприємцями) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 гривень, крім тих, які здійснюють:

реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
реалізацію лікарських засобів та виробів медичного призначення.

З 1 січня 2021 року до 1 квітня 2021 року РРО та/або програмні РРО не застосовуються платниками єдиного податку другої – четвертої груп (фізичними особами – підприємцями), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 гривень, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:

☑️реалізацію товарів (надання послуг) через мережу Інтернет;
☑️реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;
☑️реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння;
☑️роздрібну торгівлю вживаними товарами в магазинах (група 47.79 КВЕД);
☑️діяльність ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування, якщо така діяльність є іншою, ніж визначена п. 11 ст. 9 Закону про РРО;
☑️діяльність туристичних агентств, туристичних операторів;
☑️діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщення (група 55.10 КВЕД);
☑️реалізацію текстилю (крім реалізації за готівкові кошти на ринках), деталей та приладдя для автотранспортних засобів відповідно до переліку, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Також черкащанам нагадують, що впровадження «КЕШБЕК» перенесено на 01 січня 2021 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *