З 1 листопада в Черкаській області почне діяти заборона на вилов риби

заборона на вилов риби зима

З 1 листопада на Черкащині діятиме заборона на вилов риби у зимувальних ямак. Перелік та межі зимувальних ям на Кременчуцькому водосховищі, не можна ловити водні біоресурси до початку весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у 2020 році затверджено наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області від 29 жовтня 2019 року. Про це інформують в управлінні Державного агентства рибного господарства у Черкаській області.

В управлінні розробили інтерактивну карту зимувальних ям на Кременчуцькому водосховищі.

Рибальство у заборонений період дозволене на ділянках для любительського рибальства поза межами зимувальних ям. При цьому, любительський лов риби дозволяється зимовими вудками. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’яти на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу.

За недотримання зазначених норм передбачена адміністративна відповідальність – штраф від 34 до 680 грн. Крім штрафу за незаконний вилов нараховуються збитки за кожну виловлену рибину.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає всіх рибалок дотримуватись заборони на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах. В разі виявлення порушень, особи будуть притягнуті до відповідальності згідно з нормами діючого законодавства.

Довідкова інформація:

з настанням холодів у водоймах відбуваються зміни, які впливають на поведінку водних біоресурсів. У риб різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, сповільнюються процеси росту, знижується частота серцевих скорочень, сповільнюються реакції на подразники. В цей час риба дуже вразлива, тому вона збирається в зграї та йде на зимівлю до зимувальних ям.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *