З 1 квітня забороняється вилов риби та раків у водоймах Сміли

Згідно з  постановою «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Черкаської області у 2016 році», з метою посилення охорони та відтворення рибних запасів під час нересту риби на території області Смілянська інспекція з благоустрою, екології та забудови міста повідомляє, що з 1 квітня по 20 травня цього року встановлено заборону на лов (добування) риби та інших водних біоресурсіву весняно-літній період природного відтворення (нересту) в 2016 році у корінних водах Сміла. До таких річок відносяться річки Тясмин та Сріблянка, які розташовані в адміністративних межах міста.

Також заборонено в період нересту риби проведення будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких робіт на водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах в межах Черкаської області.

На період нересту риби в місцях, які оголошені нерестовищами, заборонено пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Встановлено терміни заборони на лов (добування) раків у водоймах, в межах Черкаської області в 2016 році з 1 квітня по 30 червня і з 25 серпня по 30 вересня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.