З 1 квітня на водоймах розпочне діяти заборона на вилов риби та раків у період нересту

заборона рибалитиЗ 1 квітня 2021 року у Черкаській області розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Тривалість заборони відрізняється залежно від водойми. Так, у річках вона триватиме з 1 квітня по 20 травня, у водосховищах – з 1 квітня до 9 червня, в новостворених водних об’єктах, а також придаткових системах річок та інших водних об’єктах – з 1 квітня до 30 червня.

Також, з 1 квітня до 30 червня діятимя заборона на вилов раків.

Наказ про весняно-літню нерестову заборону на вилов біоресурсів на водних об’єктах Черкаської області підписав 18 березня заступник начальника – начальник відділу охорони водних біоресурсів “Рибоохоронного патруля” Сергій Головня.

Заборона діятиме з метою охорони охорони водний біоресурсів, шляхів міграції, нерестовищ та сприятливих умов для природних відтворення водних біорерсурсів.

Також, визначено перелік ділянок, відведених для любительського та спортивного рибальства. Але й тут треба дотримуватись відповідних правил.

Окрім того, у період нерестової заборони не дозволяється пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання.

В Управлінні Держрибагентства у Черкаській області наголосили, що під час нересту також забороняється проведення вибухових та інших видів робіт, добування будівельних матеріалів.

Перелік нерестовищ та ділянок, дозволених для спортивного и любительського рибальства.

 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *