З 1 квітня на Черкащині розпочнеться весняний призов

призовВесняний призов на строкову військову службу на Черкащині відбуватиметься згідно з планом. Він розпочнеться 1 квітня й триватиме до 31 червня. Про це інформує Zmi.ck.ua.

Про це під час пресбрифінгу повідомив заступник військового комісара Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки-начальник сектору комплектування Олег Петров.

За його словами, з початку квітня почнуть відправляти перших призовників до військових частин. Планують призвати 543 призовників у Черкаській області, з яких відправлять 259 осіб до Збройних Сил України, 152 до Національної Гвардії України, 117 до Державної Прикордонної служби України, 15 до Державної Спеціальної служби транспорту тощо. 

Обов’язковим для призовників, які відправлятимуться до військових частин, є результат тесту на коронавірус.

– Участі у проведенні АТО-ООС на території Донецької та Луганської областей призовники не беруть, – зазначив Олег Петров. 

Громадяни, які мають кваліфікацію магістр, відбуватимуть службу 12 місяців, решта осіб, які мають ступінь бакалавра або середню освіту, відбуватимуть службу протягом 18 місяців.

Загальна підготовка триватиме від 3 до 6 місяців. Осінній призов розпочнеться 1 жовтня й триватиме до 30 грудня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *