З 1 квітня на Черкащині розпочнеться «сезон тиші»

сезон тишіУ період масового розмноження диких тварин з 1 квітня до 15 червня на всій території України триває «сезон тиші». Відповідні вимоги вказані в Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» від 09.04.2015р. №322.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив начальник управління екологічного нагляду Олександр Позняков.

В період тиші забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму. Це стрільба, вибухові роботи, феєрверки, санітарні рубки лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

В зазначений період підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції тварин.

Інспекція на час «сезону тиші» встановлює контроль щодо недопущення підвищеного шуму в середовищах перебування диких тварин.

Статтею 87 КУпАП за порушення вимог охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 до 850 грн.) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1190 грн.).

Державна екологічна інспекція Центрального округу закликає дотримуватись вимог природоохоронного законодавства та бережно ставитись до середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.