З 1 квітня до 15 червня на Черкащині триватиме сезон тиші

період тишіДля охорони середовищ існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин Черкащини, у період з 1 квітня по 15 червня щорічно встановлюється період тиші.

У цей час, відповідно до ст. 39 Закону України “Про тваринний світ”, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовищ існування, умов розмноження
і шляхів міграції тварин.

Ці суб’єкти спільно з центральним органом виконавчої влади, органом місцевого самоврядування мають вжити заходи щодо визначення місць розмноження диких тварин та своєчасно повідомляють населенню про правила поведінки, яких необхідно дотримуватися в таких місцях, повідомили в обласному управлінні екології та природних ресурсів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *