З 1 до 16 травня у Смілі діятимуть додаткові протиепідемічні заходи та обмеження

5e92b1c0ae7ea-screenshot-12З метою запобігання неконтрольованого стрімкого поширення епідемії СОVID-19 на території міста, члени комісії ТЕБ та НС впровадили з 1 до 16 травня додаткові протиепідемічні заходи та обмеження.

Про це інформує Facebook-сторінка Смілянської міської ради.

Так, з 00 год. 00 хв. 1 травня до 24 год. 00 хв. 16 травня заборонено проведення за участі громадян релігійних заходів, у культових будівлях та на цвинтарях, окрім проведення на прилеглих територіях;
священнослужителям рекомендовано під час святкування, травневих та Великодніх свят, проведення поминальних днів використовувати електронні засоби комунікації технічної можливості або релігійні обряди та церемонії проводити на прилеглих територіях до культових будівель за дотримування вірянами та священнослужителями санітарних рекомендацій щодо запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19.

Вкотре наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати близького тактильного контакту, не перебувати у місцях великого скупчення людей, утримуватись від будь-яких поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективніший спосіб попередження та поширення хвороби. Бережіть себе та своїх близьких.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *