З 1 червня на території Черкаської області послаблюють протиепідемічні заходи. Що зміниться?

poslablennya-128 травня відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо послаблення протиепідемічних заходів на території Черкаської області.

За результатами оцінки епідемічної ситуації в області регіональна комісія дозволила продовжити послаблення протиепідемічних заходів на території Черкаської області, інформує пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на Управління цивільного захисту облдержадміністрації.

Зокрема, в області відновлять:

– роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб);

– відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної освіти, підготовчих заходів, отримання документів, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, публічному захисті наукових досягнень та відповідних підготовчих заходах;

– перевезення пасажирів залізничним транспортом (приміському, міському, регіональному та дальньому) між регіонами в межах кількості місць для сидіння.

– міжобласні пасажирські перевезення автомобілями – в межах кількості місць для сидіння.

Важливий момент щодо перевезень. У разі поїздки до регіону, в якому не послаблено протиепідемічні заходи, дозволяється перевезення в межах 50% кількості місць для сидіння, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *