З 1 червня на дорогах Черкащини діють обмеження на рух вантажівок

обмеження руху вантажівкиСлужба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що з 1 червня рух вантажівок з фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн державними дорогами у денну пору доби. при температурних показниках повітря вище +28 градусів за Цельсієм заборонено.

Сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денну пору щороку вводяться на початку літнього сезону для збереження автомобільних доріг загального користування. В межах Черкаської області заборона діє на 34 автодорогах державного значення.

На дорогах державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування зазначених обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано дотичні центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.

Вийняток для вантажівок, які перевозять небезпечний, швидкопсувний вантаж, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Під час дії заборони руху, водіям радять перечекати спекотний період можна на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.