Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА про зарибнення

DSC09230 (2)Обласна програма з розвитку рибного господарства набирає обертів. Нині триває зарибнення Кременчуцького водосховища. Стартувала осіння кампанія із Чорнобаївського району. На черзі – Золотоніський і Черкаський. Загалом у Дніпро випустять понад 74 тонни товстолобика – «санітарів» водойм.

Уперше це відбувається коштом обласного бюджету. Я вдячний обласній раді за підтримку наших ініціатив. На це зарибнення ми спрямували 2 млн грн. І це – тільки початок. Надалі долучатимуться також райони, що розташовані вздовж водосховища. Нинішній «транш» – це 10% від потреби, тому потрібно нарощувати обсяги. Загалом три роки тому ми активізували цей процес – шукаємо всі можливі джерела фінансування. Зокрема, тоді ми звернулись і до підприємств-забруднювачів водосховища. Таким чином залучили їх до відновлення ресурсів річок.

До речі, весь зарибок – із державного підприємства «Іркліївський риборозплідник рослиноїдних риб». Воно виграло відповідний тендер. І тут ми маємо подвійний ефект: із одного боку, відновлюємо водні ресурси, в чому давно є нагальна потреба, а з іншого – спрямовані кошти ще й працюють на економіку області.

Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *