Юним смілянам провели екологічну просвіту

121681585_759887797909324_3692994540559605124_oУсвідомлення жителями Землі екологічної кризи, перед обличчям якої опинився світ, гарантує їх участь в природоохоронній діяльності.

Саме до такої активної позиції щодо майбутнього нашої планети допомогли долучитися учням 4 класу класний керівник та завідувач шкільної бібліотеки під час інтегрованого заняття «Планета Земля-наш спільний дім», проведеного у формі екологічної експедиції.

Різноманітні форми роботи, такі як створення колажу «Прикрасимо нашу Землю», захист міні-проектів «Моя планета через 20 років», конкурс малюнків-контрастів, голосні читання, вправа «Спроектуй кадр» та інші, активізували творчі здібності учнів, сприяли формуванню навичок роботи в групах, а також допомогли закріпити знання з таких навчальних дисциплін як «Я у світі», «Природознавство», «Художня праця», «Читання».

На завершення роботи учням запропонували скласти «Квітку головних чеснот», без яких людина не зможе подолати в собі байдужість, почуття наживи по відношенню до навколишнього світу. Такими цінностями, на думку школярів, виявилися любов, турбота, відповідальність.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» триває. Попереду онлайн-шоу «Модель екопростору в навчальному закладі», інформують у ліцеї «Лідер».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *