Юних смілян заохочують вивчати українські народні традиції, звичаї та свята

Світ українських традицій нескінченно багатий. Століттями складалася гармонійна система обрядів та вірувань українців, яка є духовною скарбницею нашого народу.

Днями у дитячій книгозбірні провели захід для юних смілян та гостей міста, присвячений народним традиціям, звичаям та святам.

Діти дізналися маловідомі факти з історії різдвяно-новорічних свят, переглянули відео з українськими старовинними та сучасними колядками, відгадували загадки про зиму та брали участь в ігровій програмі. Зацікавила глядачів розповідь завідуючої етнографічним музеєм «Мальва», що діє при БДЮТ Ніни Семеновської.

Вона розказала дітям, як святкували Різдво в її родині. Чудовими виступами порадували учасників заходу вихованці ДШМ Софія Цимбал, Тимофій Вишницький, Ліза Зеленюк, Захар Голубничий (викладач Тетяна Кулініч).

Гітарист Єгор Бур’ян виконав «Танок сніжинок» (викладач Любов Ткачук). Звучали й колядки з щедрівками у виконанні вихованців зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс», що діє при БДЮТ під керівництвом Інни Воробйової. Колядували та щедрували Софія Дубовик, Макар Дудар, Анастасія Душейко, Тарас Грубнік, Кіра Купрікова.

А на завершення зустріч діти отримати солодкі подарунки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.