Юних смілян за допомогою гри вчать відповідальному ставленню до екології

Настільні ігри є чудовою альтернативою світу віртуальної реальності. У цьому переконалися учні 7-Б класу гімназії ім. В.Т. Сенатора, які прийшли до книгозбірні та зіграли в настільну екогру “РЕКУКЛЕ”.

Гра створена спільними зусиллями учасників та учасниць Школи екоативізму за принципом “рівний рівному”, тобто від підлітків до підлітків. Головна мета гри – навчити громадян свідомому та відповідальному споживанню і зменшити кількість побутових відходів.

Учасниці та учасники активно долучалися до обговорення механіки гри, щоб в результаті спільними зусиллями поступово очистити планету від сміття і зменшити кількість відходів.

Під час гри гімназисти продемонстрували відмінні якості згуртованої команди: живе спілкування, пошук можливих рішень у складних ситуаціях, взаємодію та підтримку один одного.

Тема екології, збереження довкілля та переробка сміття є надзвичайно актуальною у світі і Україні також. Відповідальне ставлення до цього питання має бути обов’язком кожного свідомого жителя планети Земля.

Проєкт “Вільні творці європейського майбутнього” реалізується за підтримки European Union in Ukraine «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.