Юних смілян вчать бути еко-свідомими

Зустріч із відомими екоактивістками Альоною Остапенко та Ольгою Мельник, відбулася в дитячій книгозбірні. Мета заходу – виховання в українців свідомого відношення до екології та природніх ресурсів, а також бережне їх використання. Кожен може зробити свій внесок в збереження природи та покращення екологічної ситуації. Нині у цьому переконалися запрошені на захід учні 4-А класу гімназії ім. В.Т. Сенатора (класний керівник Вікторія Богуславська).

Гостями були пані Альона з м. Черкаси – волонтерка, громадська діячка, екоактивістка, несе службу в Добровольчому Формуванні Територіальної Громади, є Головою громадської організації “ВАЛЄ.О.”. Веде просвітницьку діяльність у сфері екології і сортуванні відходів, займається посадкою дерев, виготовленням ековиробів, проводить екологічні майстер-класи.

Пані Ольга з м. Сміла – екоактивістка, громадська діячка, займається сортуванням відходів більше 20 років, професійно сортує більше п’яти років.

Гості розповіли дітям про шкідливий вплив пластику на природу, познайомили з альтернативними замінами його на екологічно безпечні матеріали щоденного вжитку. Гімназисти переглянули пізнавальне відео про сортування відходів, дізналися, скільки ж років сміття переробляється в Землі та чому важливо почати сортувати його вже сьогодні. Діти активно брали участь в обговоренні проблемних питань, пов’язаних із сортуванням відходів та нагадали правила поведінки на природі.

Ця зустріч допомогла школярам усвідомити, чому потрібно сортувати відходи та відмовлятись від поліетиленових пакетів й пластикових пляшок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.