Юних смілян пригостили “смаколиками для мозку”: як сучасних дітей зацікавлюють читати

Активно і корисно провели час у книгозбірні юні відвідувачі, учні 5-А (класний керівник Ірина Яковлєва) та 5-В класу ліцею «Лідер».

З нагоди тижня дитячого читання дітей запросили на зустріч у бібліокафе під назвою «Книжковий вінегрет та інші смаколики для мозку». Ліцеїсти прийшли до закладу зі шкільною бібліотекаркою Іриною Рак та класним керівником Людмилою Цьомою.

З розповіді бібліотекаря діти дізналися багато цікавого про найскладніший об’єкт у всесвіті – мозок – і процеси, які відбуваються в ньому, прослухали поради науковців про 5 кроків, що сприяють збереженню його здоров’я.

Школярі погодилися, що фізична активність, достатній сон та правильне харчування – найкращі друзі для повноцінного функціонування персонального суперкомп’ютера, який забезпечує людині здатність спілкуватися, ухвалювати рішення, розв’язувати проблеми і вести продуктивне життя.

Говорили також про інтелектуальні «смаколики» для мозку – розумові «вправи»: читання, розв’язування головоломок, вивчення іноземних мов, гру на музичних інструментах.

Особливу увагу приділили ролі читання у розвитку мозку, адже, як відомо, читання запускає процеси активізації тих ділянок мозку, які не працюють під час перегляду телевізійних передач та комп’ютерних ігор, тож читання можна вважати корисною звичкою і засобом, що сприяє активному довголіттю.

Також діти дізналися про вміст чарівної «Валізки з книжками», яку бібліотека нещодавно отримала в подарунок, прослухали огляд книжкових новинок, грали в настільні ігри та смакували чаєм з печивом.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.