Юних смілян посвятили у козачата

У бібліотечній філії імені Тараса Шевченка для юних смілян провели родинне свято «Посвята в козачата». Під час ігор діти розширили знання про славних захисників рідної землі – козаків, зрозуміли, чому треба шанобливо ставитися до героїчного минулого та сьогодення героїв, також їх спонукали до наслідування їх кращих рис: сміливості, кмітливості, витривалості, любові до рідної землі, гордості за Україну та її захисників.

Читали вірші та прислів’я, відгадували загадки, як діти, так і їхні батьки. Діти склали іспити на вступ у козачата. Пригощали учасників козацькою кашею та смаколиками.

Захід провели під егідою проекту «ВільноХаб», який втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», впроваджується за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та використовується IREX за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

1 коментар “Юних смілян посвятили у козачата”

  1. Ігор :

    А ви часом присяги не проводите, суддів, військових, клятви гіпократа тощо. Це я до того що займайтеся тим нащо вчилися і непотрібно паплюжити традиції українського козацтва!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.