Юні сміляни дізналися, як економно використовувати енергоресурси

130272961_744904116231532_7727685024225134810_nДля популяризації здорового способу життя, економного використання енергоресурсів для другокласників школи №11 провели серію виховних заходів “На шляху до сталого розвитку. Яке майбутнє нам потрібно?”.

Зважаючи на сучасний темп життя, в ході заходів охоплено такі важливі теми, як “Енергія”, “Вода”, “Сміття”, “Харчування”, “Покупки”, “Повсякденні звички”, ” Транспорт”, “Рослини”.

Детальніше розглянувши тему “Чому, як та з чого утворюється сміття. Як можна зменшити кількість сміття”, діти переконалися, що сортування відходів має великий вплив на збереження чистоти нашої планети, встановлення енергозберігаючого освітлення заощаджує ресурси, збір макулатури економить використання деревини.

Учні переглянули презентації та відеофільми про сучасний стан планети, зростаючі темпи автоматизованих систем та обладнання, створювали рекламу соку, працювали в групах, “сортуючи сміття”, пропонували власні ідеї для підтримання чистоти на планеті та енергозбереження, а також представили, виготовлені власноруч, вироби з вторинної сировини, інформують у школі №11.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *