Юних смілян запрошують до участі у конкурсі «Світ дитячої фантазії»

176017547_1524448824426386_1776573974376143590_nСлужба у справах дітей за традицією у квітні проводить міський етап обласного конкурсу «Світ дитячої фантазії» серед вихованців прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу у Смілі.

У конкурсі взяли участь колективна робота дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу Будакових Вікторії Володимирівни та Вячеслава Вікторовича та індивідуальні роботи Клименка Мирослава, Клименка Даниїла, Роботи Дениса, Роботи Павла, дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу Зіменкових Марії Іванівни та Віктора Олександровича.

Свої малюнки надали для участі у конкурсі Ткачук Карина, яка виховується в прийомній сім’ї Стригун Наталії Василівни та Котесов Давід, вихованець прийомної сім’ї Гриценко Таіси Василівни.
Всі діти, які взяли участь у конкурсі, будуть відзначені заохочувальними подарунками. Дві найкращі роботи будуть направлені до служби у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації для участі в обласному конкурсі «Світ дитячої фантазії», розповіли у службі у справах дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *