Юним науковцям Сміли вручено нагороди

Нагороджено переможців ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, – повідомляє сайт управління освіти, молоді та спорту м.Сміла. Серед нагороджених і юні сміляни. Це учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Мачулка Ангеліна та учень 11 класу природничо-математичного ліцею Поправко Олексій. Переможців привітали та вручили подарунки перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Володимирович Коваль та перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Петрович Тарасенко.

На церемонії нагородження була присутня і делегація нашого міста у складі Незнанової Н.О., начальника управління освіти, молоді та спорту; Руденко В.Б., завідувача методичного кабінету; Гнідої С.А., директора природничо-математичного ліцею та вчителів, які підготували переможців. Це Бондаренко Т.М, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 та Волошина М.С., вчитель фізики природничо-математичного ліцею.

Ми дякуємо вчителям за роботу, щиро радіємо за наших переможців, вітаємо їх з перемогою та зичимо подальших успіхів і нових досягнень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *