Юних інтелектуалів відзначили на Черкащині

Переможців Всеукраїнських предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів відзначили в Черкаській обласній адміністрації. Тут зібрались понад дві сотні юних жителів Черкащини та їх викладачі. Цього року учнів, котрі показали найкращі результати сорок вісім.

Загалом у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь 59 дітей із 7 районів і 3 міст області, здобули перемогу 24-ро. Найбільшу кількість призових місць вибороли учні з Черкас, сільські школи дали нам 5-х переможців. Зростає популярність і Малої академії наук в області, адже кількість таких наукових робіт збільшується. 46 представників області взяли участь у цьогорічному фінальному етапі конкурсу-захисту, із яких також 24 стали переможцями.

Між тим, фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту відбувався у 63 секціях 12 наукових відділень майже за всіма науковими напрямами. Перемогу черкаській команді принесли учасники секцій гідрології, експериментальної фізики, археології, фольклористики, англійської мови. Цього року команда нашої області здобула 5 золотих медалей – найвагоміше досягнення за останні 10 років.

Перший заступник голови ОДА Віталій Коваль подякував учням за їхній талант та перемоги.

Учнів закликали не забувати, що вони є українцями: «І як би доля не склалася в майбутньому, пам’ятайте ту землю, ту школу, тих вчителів, які дали вам путівку в життя, тому що українська земля – найкраща, і саме тут ми маємо здобувати найкращих результатів. Впевненості вам, віри у власні сили, в Бога та Україну».

Переможців нагородили цінними подарунками.

За матеріалами Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *