Юні вокалістки отримали призові місця на конкурсі «Козацький шлях.UА»

75250817_724069534734325_2860573297173594112_n_resizeАнсамбль «Веснянка» гуртка «Пісня солов’їна» Центру дитячої та юнацької творчості при Великояблунівській школі взяв участь у Всеукраїнському відкритому мистецькому конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UА».

Захід організовано Громадською організацією «Дитячий фонд Черкащини». Мета фестивалю-конкурсу:популяризація української козацької культури і народних традицій; формування патріотичної свідомості дітей і молоді; виховання естетично, фізично та духовно здорової нації та допомога у самореалізації обдарованим дітям і молоді. Фестиваль тривав два дні.

У перший день юні учасниці не тільки виступали, а й подивились виставки «Черкащина козацька» та виставку творів молодих художників на козацьку та народну тематику. Сподобалось урочисте відкриття фестивалю-конкурсу «Козацький шлях. UА», театралізовано-концертне дійство, у якому артисти музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка.

На другий день фестивалю – відбувся круглий стіл та науково – пізнавальна конференція «Герої козацької та сучасної доби», а також урочисте нагородження переможців і гала-концерт.

Всеукраїнський відкритий мистецький конкурс-фестиваль «Козацький шлях.UА» проводиться вже шостий рік поспіль. У ньому кожного року приймають участь до 400 колективів з усієї України, у тому числі лише з Черкаської області – до 100 колективів. Тому було дуже приємно, що наш ансамбль «Веснянка» зайняв ІІ місце як кращий дитячий ансамбль. І посів третє місце у номінації «Малі форми».

Зараз юні артистки готуються до концерту з нагоди Дня сільського господарства, який відбудеться 22 листопада, інформують у Центрі дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *