Юні туристи взяли участь в обласних змаганнях з паркового спортивного орієнтування

55540688_582910495516897_8729337522347311104_oУ Черкасах, у лісовому масиві парку Соснівка, завершилися обласні змагання з паркового спортивного орієнтування. Змагання організував Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради. В обласних змаганнях з паркового спортивного орієнтування серед учнівської молоді. У змаганнях взяли участь 9 команд з міст Черкаси, Сміла, Канів та Золотоніського, Корсунь-Шевченківського, Смілянського та Черкаського районів, Жашківської ОТГ, всього 74 учасники. 

Від Центру дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради на змагання поїхали вихованці туристсько-спортивного гуртка «Слава», що діє при Балаклеївській школі №2, керівник – Володимир Мариняк. Він підготував до змагань дев’ятьох учнів 5-8 класів. 

– Головне, що діти взяли участь у змаганнях, отримали позитивний досвід, поспілкувалися із однолітками, подивились на рівень підготовки інших команд, – розповідає керівник гуртка «Слава» Володимир Мариняк. – Нам дали карти, на яких були відмічені контрольні пункти. Треба було пройти всі місця, знайти всі пункти. Ми показали середній результат. А наші дівчатка зайняли хороші місця у своїх категоріях. Діана Харченко – 4 місце, Дарина Пономарчук – 6 місце. Наступні змагання будуть восени, ми краще підготуємось.

За інформацією Центру дитячої та юнацької творчості

Смілянської районної ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *