Юні таланти Смілянщини підготували роботи для конкурсу «Знай і люби свій край»

86294228_797830467358231_2571546801588928512_n_resizeУ кінці лютого талановиті вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Смілянського району візьмуть участь у виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», яка відбудеться у Черкаському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

Дитячий захід проводять з метою підтримки талановитих дітей та молоді, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, пробудження у неї поваги до національної культурної спадщини, підтримки та розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді.

У тематичному заході беруть участь юні майстри 6-10 років, 11-15 років та 16-18 років включно.

Дитячі роботи оцінюватимуться за розділами «декоративно-ужиткове мистецтво» та «образотворче мистецтво» згідно наступних критеріїв: композиція, складність виготовлення, якість та ступінь емоційного впливу.

Найкращі роботи маленьких невтомних митців візьмуть участь у Всеукраїнській виставці у Києві, інформують у Центрі дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *