Юні сміляни відзначають День Соборності України

изображение_viber_2022-01-21_11-58-03-993У переддень Соборності України учні школи №3-колегіуму залучилися до проведення різноманітних заходів. За ініціативою шкільного учнівського парламенту було організовано шкільні виставки.

Учні представили свої роботи в різних жанрах: образотворчого мистецтва, бісероплетіння, вишивки, декоративно-ужиткового мистецтва, фотоматеріалів та кращих шкільних книжок.

Шкільні активісти продекламували вірші та виконали Державний Гімн. Малюки 1-А класу склали пазли з різних областей України, карту України, познайомилися з історією виникнення цього свята, працювали з цеглинками LEGO.

Учні 2-А класу переглянули презентацію, яка у доступній формі для дітей познайомила з історією виникнення свята. Учні в групах розгадували кросворд про Україну, в цікавій формі складали вислови про нашу державу та українську націю.

У своїх малюнках вихованці 2-Б класу відтворили, якою квітучою бачать свою державу у майбутньому, а також учні всіх класів створили єдиний ланцюг єдності, продемонструвавши свою шану та повагу до своєї держави.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.