Юні сміляни цьогоріч оздоровилися у Молдові

photo_2022-08-22_16-41-50З 11 по 21 серпня 29 юних смілян – дітей, чиї батьки є учасниками бойових дій, творчо обдарованих та дітей з багатодітних сімей, відпочивали в місті-побратимі Вадул-луй-Воде (Республіка Молдова).

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.

У Молдові забезпечили дітям комфортне проживання в таборі “Перлина Дністра”, а Смілянська міська рада організувала перевезення.

За 10 днів діти познайомилися із молдавськими однолітками, брали участь у спортивних іграх та змаганнях, виконували самі та вчили своїх нових друзів у таборі танцювати й співати українських пісень, навчали вожатих розмовляти українською мовою, купалися в басейні, танцювали на дискотеці.

Щодня в таборі лунав гімн України та українські пісні. Міський голова Вадул-луй-воде забезпечив екскурсію дітей в дитяче містечко Орхейленд.

І маленьких, і дорослих учасників цієї подорожі вразило та розчулило уважне та тепле ставлення до них персоналу табору, адміністрації, керівництва.

Десять днів промайнули як один день. Додому діти привезли море позитиву, задоволення і багато спогадів у фотографіях і відео.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.